Rīgas daugava

Rīgas "Daugavai" treneru maiņa - Popkova vietā lietuvietis Ļubšis 28.12.2012

Virslīgas klubam Rīgas "Daugavai" starpsezonu periodā notikusi treneru maiņa - vietējo speciālistu Juriju Popkovu nomainījis lietuvietis Virginijus Ļubšis.

Rīgas ''Daugava'' vēlreiz uzvar un saglabā vietu Virslīgā 19.11.2012

Vakar Daugavpilī, ''Celtnieka'' stadionā tika aizvadīta izšķirošā pārspēles cīņa par vietu Latvijas futbola čempionāta Virslīgā. Rīgas ''Daugava'' apspēlēja vietējos BFC ''Daugava'' futbolistus ar 3:1 un divu spēļu summā triumfēja diezgan droši (4:1), saglabājot savu vietu Latvijas futbola augstākajā līgā.

Svētdien BFC „Daugava” spēlēs ar galvaspilsētas „Daugavu” 15.11.2012

Pirmajā spēlē par iekļūšanu virslīgā BFC „Daugava” piekāpās FK „Daugava” (Rīga) ar 0:1. Vienīgie vārti tika gūti spēles 64.minūtē. BFC „Daugava” turpinās cīnīties par iekļūšanu virslīgas futbola čempionātā 18.novembrī plkst.14:00 stadionā „Celtnieks”. Ieeja par brīvu.

Pirmajā pārspēlē uzvar Rīgas "Daugava" 15.11.2012

Pirmajā spēlē par tiesībām nākamsezon spēlēt Latvijas futbola Virslīgā Rīgas "Daugava" savā laukumā ar 1:0 pieveica Daugavpils BFC "Daugavu". Atbildes spēle svētdien Daugavpilī.

"Daugavu" derbijā pārliecinoša uzvara Daugavpilij 20.09.2012

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas spēlē starp divām "Daugavas" komandām turnīra līderi daugvapilieši savā laukumā ar 3:0 pārliecinoši apspēlēja rīdziniekus.

„Daugavu” derbijs Daugavpilī 19.09.2012

Klāt Latvijas futbola Virslīgas čempionāta noslēdzošais riņķis. Šodien tiks aizvadītas piecas 28. kārtas turnīra spēles, no kurām trīs būs iespēja vērot interneta tiešraidēs portālā Sportacentrs.com. Četras vadošās komandas šovakar samēros spēkus ar turnīra tabulas otrā ešelona komandām, bet divas pastarītes „Gulbene” un „Metta/LU ” tiksies savstarpējā mačā.

Līdere Daugavpils uzvar "Daugavu" duelī 16.07.2012

Latvijas futbola čempionāta spēlē savā starpā tikās divas "Daugavas" - Rīgas un Daugavpils. Par spēles favorītiem tika uzskatīti viesi no Latgales, kas Rīgā ieradās kā čempionāta līderi un arī izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 3:0. Divus vārtus viesu labā guva Sergejs Jašins, bet punktu uzvarai pielika Bidžina Cincadze.